+90 (462) 323 23 84
Anasayfa Home
Hizmetlerimiz Services
İletişim Contacts
HAKKIMIZDA
ABOUT
Fen Mühendislik’ in temelleri 1983 yılında İnşaat Yüksek Mühendisi Muhammet SAĞLAM tarafından atılmıştır. Faaliyetlerine 1995 yılından itibaren limited şirketi olarak devam etmektedir.

Başarıyla tamamladığı her projeden kazanılan bilgi, birikim, kalite ve güvenle güçlenen Firmamız 1995 yılında kurumsallaşarak Fen Mühendislik İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile kamu ve özel sektöre müteahhitlik, danışmanlık ve proje hizmetlerini vermeye devam etmiştir. 

Çalışmalarında uygulanabilir yapıların ekonomik şekilde sunulması adına mühendislik ve mimarlık çözümleri sunma ilkesiyle çıktığı bu yolda Türkiye’nin birçok şehrinde sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır.

İmza attığı birçok statik ve mimari proje işlerinde ki uzmanlığına üst yapı inşaat işlerini de eklerken Trabzon’da ve Türkiye ‘de inşaat sektörünün köklü bir aktörü haline gelmeye başlamıştır. Takip eden yıllarda Fen Mühendislik, 2019’da Türkiye de İlk kez yapılacak olan Su Ürünleri Gen Bankası, 2021’de Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali gibi önemli projelere imza atmıştır.

Bugün Fen mühendislik İnşaat ve Taahhüt  Ticaret Limited Şirketi 40 yılı aşkın bir geçmişe sahip olup, en üst düzeyde mühendislik ve inşaat hizmeti verdiği coğrafi bölgeleri genişletmeye devam etmektedir.

Web Design and Programming Fen Mühendislik
Fen Mühendislik İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti